باید ها و نباید ها

 

سلام:

ورود شما به باکس مجیک را خوش آمد می گوییم.شما ضمن استفاده از باکس مجیک به آدرس اینترنتی www.boxmagic.ir موافقت خود را با شرایط و تعهد به انجام مفاد توافق نامه ای که توسط باکس مجیک تعیین شده به شرح زیر را اعلام کرده اید. پیش از آنکه عضو باکس مجیک شوید یا از خدمات این وب سایت استفاده کنید لازم است که تمامی شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق نامه کار برسی و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را با دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام کنید.با قبول این توافق نامه کاربری,شما پذیرفته اید هر زمان که از وب سایت باکس مجیک استفاده کنید,مفاد توافق نامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی مصداق یافته و لازم الاجرا است.

استفاده از باکس مجیک:

قرارداد و توافق نامه کاربری باکس مجیک بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران تدوین شده است و سایت آن در ستاد سازماندهی پایگاه اینترنتی ثبت شده است. فعالیت های این وب سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

موارد ممنوعیت استفاده از باکس مجیک:

در صورتی که به این نتیجه برسیم که کاربری مشکل ایجاد می کند یا الزامات قانونی خود را زیر پا می گذارد,به حقوق معنوی و یا قانونی شخص ثالث تجاوز می کند,یانسبت به تعهدات خود و نفس سیاست های ما متناقض عمل می کند,می توانیم خدمات و حساب کاربری کاربر را محدود کرده یا حذف کنیم. همچنین حق لغو کردن اکانت های تآییدنشده یا اکانت هایی که برای مدت طولانی فعال نبوده اند را داریم. شما موافقت کرده اید و تعهد داده اید که روبات,اسپایدر,اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به سایت به هر دلیلی و یا قصدی بدون دریافت مجوز صریح و کتبی ما استفاده نکنید.

ممکن است در هر زمانی این توافق نامه تغییر کند یا اصلاح شود که موارد اصلاح شده در باکس مجیک اعلام خواهد شد.

 

www.boxmagic.ir